Onze medewerkers

Niels Bartels

manager communicatie, bartels@sociaalwerk.nl, (06) 3461 4817

Jorrit Berenschot

senior adviseur werkgeverszaken, berenschot@sociaalwerk.nl, (06) 4119 7791

Britt Berkhoff

onderzoeksstagiaire, berkhoff@sociaalwerk.nl, (030) 721 0721  

Eva Bos

adviseur innovatie, kwaliteit en kinderarmoede, ebos@sociaalwerk.nl, (030) 721 0721

Saskia Driesen

manager office support, driesen@sociaalwerk.nl, (030) 721 0721

Jennifer Elich

senior adviseur sociale verbondenheid, wetenschap & kennisontwikkeling, integratie, elich@sociaalwerk.nl, (06) 1506 0736

Sandra van Elten

jurist werkgeverszaken en LOSR/sociaal raadslieden, vanelten@sociaalwerk.nl, (030) 721 0721

Loes Kalter

projectmedewerker kwaliteit & ontwikkeling, kalter@sociaalwerk.nl, 06 29 35 53 29

Sarah Karim

medewerker office support, karim@sociaalwerk.nl,  (030) 721 0721

Radia van Koolwijk

jurist werkgeverszaken, vankoolwijk@sociaalwerk.nl, (06) 1555 6738

Lineke Lammen

communicatieadviseur, lammen@sociaalwerk.nl, (06) 4468 8578

Edwin Luttik

senior adviseur professionalisering en opleidingen, luttik@sociaalwerk.nl, (06) 2207 3745

Marcel Mathijssen

senior adviseur belangenbehartiging, inkoop/aanbesteding, wijkaanpak en bedrijfsvoering, mathijssen@sociaalwerk.nl,
(06) 2925 9413

Oscar Papa

senior adviseur, papa@sociaalwerk.nl, (030) 721 0721  

Rens van Oosterhout

adviseur domein-overstijgende samenwerking, vanoosterhout@sociaalwerk.nl, 06 5332 2976

Thomas van Oosterom

communicatieadviseur, vanoosterom@sociaalwerk.nl, (06) 1546 5577

Gerdien Rabbers

adjunct-directeur, rabbers@sociaalwerk.nl, (06) 3332 0756

Iris de Ruiter

juridisch medewerker arbeidszaken, deruiter@sociaalwerk.nl, (030) 721 0721

Jolanda Sonneveld

senior adviseur jeugd en opgroeien, sonneveld@sociaalwerk.nl, (06) 2115 6083

Lex Staal

directeur-bestuurder, staal@sociaalwerk.nl, (06) 5391 4780

Truus van Tiggelen

senior adviseur domeinoverstijgende samenwerking, vantiggelen@sociaalwerk.nl, (06) 2291 7482

Dilly Timmer

projectmedewerker jeugd en opgroeien, timmer@sociaalwerk.nl, 06 27979225

Marieke Trentelman

adviseur jeugd en opgroeien, trentelman@sociaalwerk.nl, (06) 1713 3252

Julia Woldai

medewerker office support, woldai@sociaalwerk.nl, (030) 721 0721