Onze medewerkers

Radia Abba

jurist werkgeverszaken, abba@sociaalwerk.nl , 06 15 55 67 38

Eva Bos

medior adviseur, ebos@sociaalwerk.nl, 030-7210721

Jorrit Berenschot

senior adviseur werkgeverszaken, berenschot@sociaalwerk.nl, 06 41 19 77 91

Eva Brouns

senior adviseur, brouns@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Saskia Driesen

backoffice-manager, driesen@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Sandra van Elten

jurist werkgeverszaken, vanelten@sociaalwerk.nl, 030 721 0 728

Jennifer Elich

senior communicatieadviseur, elich@sociaalwerk.nl, 06 15 06 07 36

Sarah Karim

medewerker office support, karim@sociaalwerk.nl,  030 721 0 721

Nienke Kuyvenhoven

adjunct-directeur, kuyvenhoven@sociaalwerk.nl, 06 43 06 65 84

Lineke Lammen

coördinator ledennetwerk, lammen@sociaalwerk.nl, 06 44 68 85 78

Cynthia Lionahr Vernie

senior adviseur gezondheid en integratie, lionahr@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Edwin Luttik

senior adviseur professionalisering en opleidingen, luttik@sociaalwerk.nl, 06 22 07 37 45

Marcel Mathijssen

senior adviseur belangenbehartiging, inkoop/aanbesteding, wijkaanpak en bedrijfsvoering, mathijssen@sociaalwerk.nl,
06 29 25 94 13

Thomas van Oosterom

communicatieadviseur,  vanoosterom@sociaalwerk.nl, 06 15465577

Ernst Radius

senior adviseur jeugd, opgroeien en sociaal raadsliedenwerk radius@sociaalwerk.nl, 06 22 07 35 06

Lex Staal

directeur, staal@sociaalwerk.nl, 06 53 91 47 80

Marieke Trentelman

projectondersteuner, trentelman@sociaalwerk.nl,  06 17133252

Rian Varkevisser

medior adviseur jeugd & opgroeien, varkevisser@sociaalwerk.nl, 0615308526

Lid wordenContact