Onze medewerkers

Alexandra Krop

jurist werkgeverszaken, krop@sociaalwerk.nl, 030 7210726

Edwin Luttik

senior adviseur professionalisering en opleidingen, luttik@sociaalwerk.nl, 06 22 07 37 45

Ernst Radius

senior adviseur wet werken naar vermogen, sociaal raadsliedenwerk, huiselijk geweld, peuterspeelzaalwerk en vve, radius@sociaalwerk.nl, 06 22 07 35 06

Han Bijker

adviseur informatievoorziening, bijker@sociaalwerk.nl, 06 50 80 10 25

Ilkay Buyuk

medewerker financiën en ledenbeheer, leden@sociaalwerk.nl en financien@sociaalwerk.nl, 030 7210745

Inge Rook

jurist werkgeverszaken, rook@sociaalwerk.nl, 030 721 0 727

Jacqueline Beekman

adviseur innovatie sociaal domein, beekman@sociaalwerk.nl, 06 22 78 45 60

Jennifer Elich

senior communicatieadviseur, elich@sociaalwerk.nl, 06 15 06 07 36

Lex Staal

directeur, staal@sociaalwerk.nl, 06 53 91 47 80

Lineke Lammen

bestuursassistent verenigingszaken, lammen@sociaalwerk.nl, 06 44 68 85 78

Marcel Mathijssen

senior adviseur public affairs, senior beleidsmedewerker politieke lobby, overheveling jeugdzorg, sport, buurtwerk, brede school, mathijssen@sociaalwerk.nl, 06 29 25 94 13

Marije van der Meij

adviseur kwaliteit, vandermeij@sociaalwerk.nl, 06 40 17 42 52

Nienke Kuyvenhoven

bestuurssecretaris, kuyvenhoven@sociaalwerk.nl, 06 43 06 65 84

Sandra van Elten

jurist werkgeverszaken, vanelten@sociaalwerk.nl, 030 721 0 728

Vivian van Gameren

assistent werkgeverszaken, vangameren@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Stephanie Gross

adviseur Kwaliteitslabel Sociaal Werk, harmonisatie kinderopvang, vluchtelingenpeuters, gross@sociaalwerk.nl, 06 21457029

Thomas van Oosterom

junior communicatiemedewerker, vanoosterom@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Jorrit Berenschot

jurist werkgeverszaken kinderopvang, berenschot@sociaalwerk.nl, 06 41 19 77 91

Rob Janssen

Beleidsassistent, janssen@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Ik wil delen
Home
Wie we zijn
Wat we doen
Actueel
Thema's Inloggen
Ik wil delen:
Sluiten