Onze medewerkers

Radia Abba

jurist werkgeverszaken, abba@sociaalwerk.nl , 06 15 55 67 38

Denise van Bemmel

adviseur Armoede en Schulden, vanbemmel@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Eva Bos

medior adviseur, ebos@sociaalwerk.nl, 030-7210721

Negin van den Berg

adviseur, vandenberg@sociaalwerk.nl, 06 46288545

Jorrit Berenschot

senior adviseur werkgeverszaken, berenschot@sociaalwerk.nl, 06 41 19 77 91

Eva Brouns

adviseur, brouns@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Saskia Driesen

backoffice-manager, driesen@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Sandra van Elten

jurist werkgeverszaken, vanelten@sociaalwerk.nl, 030 721 0 728

Jennifer Elich

senior communicatieadviseur, elich@sociaalwerk.nl, 06 15 06 07 36

Vivian van Gameren

beleidsassistente, vangameren@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Nienke Kuyvenhoven

adjunct-directeur, kuyvenhoven@sociaalwerk.nl, 06 43 06 65 84

Lineke Lammen

coördinator ledennetwerk, lammen@sociaalwerk.nl, 06 44 68 85 78

Cynthia Lionahr Vernie

senior adviseur gezondheid en integratie, lionahr@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Edwin Luttik

senior adviseur professionalisering en opleidingen, luttik@sociaalwerk.nl, 06 22 07 37 45

Marcel Mathijssen

senior adviseur public affairs, senior beleidsmedewerker politieke lobby, overheveling jeugdzorg, sport, buurtwerk, brede school, mathijssen@sociaalwerk.nl, 06 29 25 94 13

Thomas van Oosterom

communicatieadviseur,  vanoosterom@sociaalwerk.nl, 06 15465577

Ernst Radius

senior adviseur wet werken naar vermogen, sociaal raadsliedenwerk, huiselijk geweld, peuterspeelzaalwerk en vve, radius@sociaalwerk.nl, 06 22 07 35 06

Lex Staal

directeur, staal@sociaalwerk.nl, 06 53 91 47 80

Lid worden