Onze medewerkers

Lex Staal

directeur, staal@sociaalwerk.nl, 06 53 91 47 80

Radia Abba

jurist werkgeverszaken, abba@sociaalwerk.nl , 06 15 55 67 38

Niels Bartels

manager communicatie, bartels@sociaalwerk.nl06 34614817

Eva Bos

medior adviseur, ebos@sociaalwerk.nl, 030-7210721

Jorrit Berenschot

senior adviseur werkgeverszaken, berenschot@sociaalwerk.nl, 06 41 19 77 91

Eva Brouns

senior adviseur, brouns@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Saskia Driesen

backoffice-manager, driesen@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Annemarieke van Egeraat

Senior adviseur armoede en bestaanszekerheid, vanegeraat@sociaalwerk.nl, 06 12264093

Sandra van Elten

jurist werkgeverszaken, vanelten@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721 (alg.nummer)

Jennifer Elich

senior adviseur, elich@sociaalwerk.nl, 06 15 06 07 36

Sarah Karim

medewerker office support, karim@sociaalwerk.nl,  030 721 0 721

Lineke Lammen

communicatieadviseur, lammen@sociaalwerk.nl, 06 44 68 85 78

Edwin Luttik

senior adviseur professionalisering en opleidingen, luttik@sociaalwerk.nl, 06 22 07 37 45

Marcel Mathijssen

senior adviseur belangenbehartiging, inkoop/aanbesteding, wijkaanpak en bedrijfsvoering, mathijssen@sociaalwerk.nl,
06 29 25 94 13

Thomas van Oosterom

communicatieadviseur,  vanoosterom@sociaalwerk.nl, 06 15465577

Truus van Tiggelen

Senior adviseur domein overstijgende samenwerking, vantiggelen@sociaalwerk.nl, 06 12 60 37 00

Gerdien Rabbers

bureaucoördinator, rabbers@sociaalwerk.nl, 06 33 32 07 56

Ernst Radius

senior adviseur jeugd, opgroeien en sociaal raadsliedenwerk radius@sociaalwerk.nl, 06 22 07 35 06

Marieke Trentelman

projectondersteuner, trentelman@sociaalwerk.nl,  06 17133252

Rian Varkevisser

medior adviseur jeugd & opgroeien, varkevisser@sociaalwerk.nl, 0615308526

Lucas Wirtz

adviseur project 'Robuuste Rechtsbescherming' a.i., wirtz@sociaalwerk.nl,06-16523808

Lid wordenContact