Register Governancecode W&MD

Volledig Register

Naam Plaats Toezichtmodel Website
Alcander Heerlen Raad van Toezicht www.alcander.nl
Alifa Enschede Raad van Toezicht www.alifa.nl
Art.1 Midden Nederland Utrecht Toezichthoudend Bestuur www.art1middennederland.nl
Caleidoz Zevenaar Raad van Toezicht www.caleidoz.nl
Combiwel Amsterdam Raad van Toezicht www.combiwel.nl
De Schoor Welzijnswerk Almere Almere Raad van Toezicht www.deschoor.nl
De Stuw Hardenberg Raad van Toezicht www.destuw.nl
Dr. Hilda Verwey-Jonker Utrecht Raad van Toezicht www.verwey-jonker.nl
Elan Barneveld Barneveld Toezichthoudend Bestuur www.elanbarneveld.nl
Forte Welzijn Elst Raad van Toezicht www.fortewelzijn.nl
Huis voor de Zorg Sittard Toezichthoudend Bestuur www.huisvoordezorg.nl
Impuls Oldenzaal Raad van Toezicht www.impuls-oldenzaal.nl
Impuls Kerkrade Kerkrade Raad van Toezicht www.impulskerkrade.nl
IMW Breda e.o. Breda Raad van Toezicht www.imwbreda.nl
Ixta Noa Arnhem Raad van Toezicht www.ixtanoa.nl
Kadera Zwolle Andere erkende code www.kadera.nl
KEaRN Burgum Raad van Toezicht www.kearn.nl
Kinderopvang Bussum-Naarden Bussum Raad van Toezicht www.skbn.nl
Korrelatie Amersfoort Toezichthoudend Bestuur www.korrelatie.nl
Lumens Eindhoven Raad van Toezicht www.lumenswerkt.nl
Maatschappelijk Werk Fryslân Beetsterzwaag Raad van Toezicht www.smwf.nl
Maatschappelijke Onderneming Smallingerland Drachten Raad van Toezicht www.mosweb.nl
MD Flevoland Lelystad Raad van Toezicht www.mdflevoland.nl
MeanderOmnium Zeist Raad van Toezicht www.meanderomnium.nl
Mens en Welzijn Voorst Twello Raad van Toezicht www.mensenwelzijn.nl
Miks Welzijn Joure Toezichthoudend Bestuur www.miks-welzijn.nl
MJD Groningen Raad van Toezicht www.mjd.nl
MOvactor Nieuwegein Raad van Toezicht www.movactor.nl
Mozaiek Welzijnsdiensten Tiel Raad van Toezicht www.mozaiekwelzijn.nl
Partoer Leeuwarden Raad van Toezicht www.partoer.nl
Punt Welzijn Weert Raad van Toezicht www.puntwelzijn.nl
Raster Groep Deventer Raad van Toezicht www.rastergroep.nl
Rijnstad Welzijn & Hulpverlening Arnhem Raad van Toezicht www.rijnstad.nl
SamenDoen Leerdam Raad van Toezicht www.samendoen.expert
Scoop Welzijn Almelo Raad van Toezicht www.scoopwelzijn.nl
Servanda Hardinxveld-giessendam Toezichthoudend Bestuur www.servanda.nl
SMWO Goes Toezichthoudend Bestuur www.smwo.nl
Sociom Cuijk Raad van Toezicht www.sociom.nl
SPL Leiden Toezichthoudend Bestuur www.splopvang.nl
St. Welzijn Het Bolwerk Dokkum Toezichthoudend Bestuur www.het-bolwerk.eu
Stichting Binding Wijk by duurstede Toezichthoudend Bestuur www.stichting-binding.nl
Stichting Dynamo (O&I) Amsterdam Raad van Toezicht www.dynamo-amsterdam.nl
Stichting Halt Utrecht Toezichthoudend Bestuur www.halt.nl
Stichting Maatschappelijke Opvang 's-Hertogenbosch 's-hertogenbosch Raad van Toezicht www.modenbosch.nl
Stichting Netwerk Hoorn nh Raad van Toezicht www.netwerkhoorn.nl
Stichting Partners in Welzijn Geleen Raad van Toezicht www.piwgroep.nl
Stichting Timpaan Welzijn Gorredyk Raad van Toezicht www.timpaangroep.nl
Stichting Tympaan - De Baat Mijdrecht Toezichthoudend Bestuur www.stdb.nl
Stichting Welzijn Ermelo Ermelo Toezichthoudend Bestuur www.welzijnermelo.nl
Stichting Welzijn Ouderen Arnhem Arnhem Raad van Toezicht www.swoa.nl
Stichting WijZ Zwolle Raad van Toezicht www.wijz.nu
SWD Delfzijl Toezichthoudend Bestuur www.s-w-d.nl
SWS Welzijn Schiedam Raad van Toezicht www.SWSWelzijn.nl
Tandem Welzijnsorganisatie Nijmegen Raad van Toezicht www.tandemwelzijn.nl
Tinten Welzijnsgroep Gieten Raad van Toezicht www.tintenwelzijnsgroep.nl
Travers Zwolle Raad van Toezicht www.travers.nl
Traverse Bergen op zoom Raad van Toezicht www.traversegroep.nl
Trema Holding BV Nieuwendyk nb Raad van Toezicht www.trema.org
Versa Welzijn Hilversum Raad van Toezicht www.versawelzijn.nl
Volksuniversiteit Utrecht Utrecht Toezichthoudend Bestuur www.volksuniversiteit.nl/Utrecht
Vrijwilligerscentrale Utrecht Utrecht Toezichthoudend Bestuur www.vwcutrecht.nl
Welcom Didam Raad van Toezicht www.iedereenwelcom.nl
Welzijn MensenWerk Meppel Raad van Toezicht www.welzijnmw.nl
Welzijn Midden-Delfland Maasland Toezichthoudend Bestuur www.swmd.nl
Welzijn Rivierstroom Lienden Toezichthoudend Bestuur www.welzijnrivierstroom.nl
Welzijn voor Ouderen Nunspeet Nunspeet Toezichthoudend Bestuur www.swon.org
Welzijnsonderneming Divers Den bosch Raad van Toezicht www.divers.nl
Welzijnswerk Midden-Drenthe Beilen Toezichthoudend Bestuur www.welzijnswerkmd.nl
WELZIN Amersfoort Raad van Toezicht www.welzin.nl
WerkPro Groningen Raad van Toezicht www.werkpro.nl
WIJ Breda Raad van Toezicht wij.begintbijjou.nl
Zorggroep Oude en Nieuwe Land Steenwijk Andere erkende code www.zorggroep-onl.nl
ZorgSaam Twenterand Vroomshoop Toezichthoudend Bestuur www.zorgsaamtwenterand.nl
Home
Wie zijn we
Wat doen we
Actueel
Thema'sVraag & AntwoordPoll Inloggen
Ik wil delen:
Sluiten