Themaoverzicht

Politiek & Lobby

Hoofdthema's

Sociaal Werk Nederland behartigt de belangen van de branche. We beïnvloeden wetgeving en overheidsbeleid, zowel landelijk als lokaal. Zo nodig schakelen we relevante media in. Dan gaat het vooral om kwesties die belangrijk zijn voor de marktpositie van onze leden. Zij moeten hun maatschappelijke rol optimaal kunnen vervullen.
We analyseren politieke, ambtelijke en maatschappelijke ontwikkelingen. We voeren overleg met relevante partijen en sluiten namens de leden coalities met stakeholders. We dragen de visie van de branche ook uit op symposia, congressen en evenementen. De wisselwerking met de leden is daarbij essentieel, die houdt ons als Sociaal Werk Nederland én onze leden scherp.

Publicatie

Verkiezingsnieuwsbrief nummer 9

In dit laatste nummer van de serie Verkiezingsnieuwsbrieven schetsen wij wat u globaal komend half jaar kunt doen om er aan bij te dragen dat wethouder(s) en de gemeenteraad over de juiste informatie beschikken, u een belangrijke samenwerkingspartner wordt en u het gemeentelijke beleid kunt beïnvloeden.

In deze nieuwsbrief:

  • kennismaken met de wethouder
  • perspectiefnota
  • to do list mei juni
  • kennismaken met de raadsleden
  • contact met de media
  • be├»nvloeding

Details

Geplaatst op: 22 mei 2014
Geplaatst door:
Monique Kaasjager
Auteur: Overheidsexperts, MOgroep
Om te reageren dien je eerst in te loggen.

Heb je nog geen profiel? Registreer dan eerst om een nieuw profiel aan te maken.
Ik wil delen
Home
Over ons
Sociaal werk in beeld
Thema's
Voor leden
Onze leden in kaartLid wordenContact Inloggen
Ik wil delen:
Sluiten