Onze medewerkers

Denise van Bemmel

Adviseur Armoede en Schulden, vanbemmel@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Jorrit Berenschot

senior adviseur werkgeverszaken, berenschot@sociaalwerk.nl, 06 41 19 77 91

Eva Brouns

adviseur, brouns@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Saskia Driesen

backoffice manager, driesen@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Sandra van Elten

jurist werkgeverszaken, vanelten@sociaalwerk.nl, 030 721 0 728

Jennifer Elich

senior communicatieadviseur, elich@sociaalwerk.nl, 06 15 06 07 36

Vivian van Gameren

beleidsassistente, vangameren@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Johan Huttinga

senior medewerker preventie, huttinga@sociaalwerk.nl, 030 721 0 721

Alexandra Krop

jurist werkgeverszaken, krop@sociaalwerk.nl, 030 7210726

Nienke Kuyvenhoven

adjunct-directeur, kuyvenhoven@sociaalwerk.nl, 06 43 06 65 84

Lineke Lammen

coördinator ledennetwerk, lammen@sociaalwerk.nl, 06 44 68 85 78

Edwin Luttik

senior adviseur professionalisering en opleidingen, luttik@sociaalwerk.nl, 06 22 07 37 45

Marcel Mathijssen

senior adviseur public affairs, senior beleidsmedewerker politieke lobby, overheveling jeugdzorg, sport, buurtwerk, brede school, mathijssen@sociaalwerk.nl, 06 29 25 94 13

Thomas van Oosterom

communicatieadviseur,  vanoosterom@sociaalwerk.nl, 06 15465577

Ernst Radius

senior adviseur wet werken naar vermogen, sociaal raadsliedenwerk, huiselijk geweld, peuterspeelzaalwerk en vve, radius@sociaalwerk.nl, 06 22 07 35 06

Lex Staal

directeur, staal@sociaalwerk.nl, 06 53 91 47 80

Ik wil delen
Home
Corona
Over ons
Sociaal werk in beeld
Thema's
Voor leden
Onze leden in kaartLid wordenContact Inloggen
Ik wil delen:
Sluiten