Themaoverzicht

Markt, Strategie & Innovatie

Ondernemerschap

Sociaal Werk Nederland is constant gespitst op veranderingen in de markt. Marktontwikkelingen signaleren, inzichtelijk maken en de strategische implicaties of mogelijke scenario’s benoemen: zo ondersteunen we onze leden bij het maken van hun (lokale) strategische keuzes. Ook ontwikkelen we doe-het-zelfinstrumenten die leden helpen bij het maken van marktanalyses. Innovatie, positionering en profilering zijn andere belangrijke thema’s. Samen met onze leden zetten we innovatietrajecten op en ontwikkelen we positionpapers die bijdragen aan versterking en profilering van de branche.

Publicatie

De stand van de Transformatie

Als welzijnsorganisatie (werkzaam in Ijsselstein en Lopik) kunnen wij een bijdrage leveren aan de transformatie in de zorg. Maar waar zit de zorg (als uitvoerend samenwerkingspartner) en de gemeente (als opdrachtgever) nu eigenlijk op te wachten? Of met andere woorden: waar is iedereen mee bezig, en waar moet het heen? Met deze vraag zijn wij dit voorjaar het gesprek aangegaan met de zorgorganisaties in ons werkgebied.

Details

Geplaatst op: 25 september 2017
Geplaatst door:
Marion Wiendels
Auteur: Marion Wiendels en Anouk Olsthoorn
Om te reageren dien je eerst in te loggen.

Heb je nog geen profiel? Registreer dan eerst om een nieuw profiel aan te maken.
Ik wil delen
Home
Over ons
Sociaal werk in beeld
Thema's
Voor leden
Onze leden in kaartLid wordenContact Inloggen
Ik wil delen:
Sluiten