Themaoverzicht

Markt, Strategie & Innovatie

Ondernemerschap

Sociaal Werk Nederland is constant gespitst op veranderingen in de markt. Marktontwikkelingen signaleren, inzichtelijk maken en de strategische implicaties of mogelijke scenario’s benoemen: zo ondersteunen we onze leden bij het maken van hun (lokale) strategische keuzes. Ook ontwikkelen we doe-het-zelfinstrumenten die leden helpen bij het maken van marktanalyses. Innovatie, positionering en profilering zijn andere belangrijke thema’s. Samen met onze leden zetten we innovatietrajecten op en ontwikkelen we positionpapers die bijdragen aan versterking en profilering van de branche.

Publicatie

Aanbestedingsrecht, het sociale domein en gemeenten

Gemeenten hebben binnen het sociaal domein (Wmo- of Jeugdhulp) een deel van de aanbieders via Europese aanbestedingen gecontracteerd. Verschillende gemeenten hebben de behoefte om binnen de looptijd van deze contracten het contract op onderdelen te wijzigen. Het wijzigen van deze contracten gedurende de looptijd van de overeenkomst kan echter niet zomaar. Hiervoor dient de gemeente rekening te houden met enkele aspecten van het aanbestedingsrecht.

Details

Geplaatst op: 18 augustus 2016
Geplaatst door:
Janina van der Zande
Om te reageren dien je eerst in te loggen.

Heb je nog geen profiel? Registreer dan eerst om een nieuw profiel aan te maken.
Ik wil delen
Home
Over ons
Sociaal werk in beeld
Thema's
Voor leden
Onze leden in kaartLid wordenContact Inloggen
Ik wil delen:
Sluiten