Themaoverzicht

Markt, Strategie & Innovatie

Ondernemerschap

Sociaal Werk Nederland is constant gespitst op veranderingen in de markt. Marktontwikkelingen signaleren, inzichtelijk maken en de strategische implicaties of mogelijke scenario’s benoemen: zo ondersteunen we onze leden bij het maken van hun (lokale) strategische keuzes. Ook ontwikkelen we doe-het-zelfinstrumenten die leden helpen bij het maken van marktanalyses. Innovatie, positionering en profilering zijn andere belangrijke thema’s. Samen met onze leden zetten we innovatietrajecten op en ontwikkelen we positionpapers die bijdragen aan versterking en profilering van de branche.

Publicatie

Tussen institutioneel aanbod en organische vraag, rondom jeugd en gezin

Het rapport is opgesteld in het kader van de transitie Jeugdzorg. Het rapport gaat in op de vraag wanneer en hoe gemeenten zouden moeten kiezen voor regionale samenwerking bij het organiseren en regisseren van de zorg rondom jeugd en gezin. Hiertoe wordt ingegaan op de afwegingen die hieraan ten grondslag liggen, de huidige regionale samenwerkingsverbanden en hun kenmerken, overeenkomsten en verschillen. Interessant voor welzijnsorganisties die zich een beeld willen vormen van de mogelijke toekomstige vormgeving van de Jeugdzorg en de positie die de eigen organisatie hierbij kan innemen.

Details

Geplaatst op: 15 februari 2012
Geplaatst door:
Auteur: De Jeugdzaak
Wat fijn dat je jouw bijdrage wilt geven! Om dat te doen dien je eerst in te loggen.

Heb je nog geen profiel? Registreer dan eerst om een nieuw profiel aan te maken.
Functie(s): senior beleidsadviseur Markt & Strategie
Organisatie: Sociaal Werk Nederland
Markt, Strategie & Innovatie
Ik wil delen
Home
Wie we zijn
Wat doen we
Actueel
Thema'sVraag & AntwoordPoll Inloggen
Ik wil delen:
Sluiten