Themaoverzicht

Benchmark

Arbeidszaken & Ondernemerschap

Sinds 2011 vergelijken de leden van Sociaal Werk Nederland zich met elkaar op het terrein van Welzijn en Maatschappelijke Dienstverlening. Deze Benchmark richt zich vooral op de bedrijfsvoering. Het doel ervan is drieledig: leren van elkaar, verbeteren door vergelijken en het bieden van een instrument voor verantwoording.
Daarnaast kunnen we als branchevereniging dankzij de Benchmark essentiële informatie over onze leden gebruiken bij de lobby en belangenbehartiging.

Blog

Sneaky preview Basisbenchmark 2012 (over 2011)

De Basisbenchmark 2012 (over 2011) gaat komende maandag (1 oktober) open.

Dan zijn alle gegevens van alle deelnemers (iets meer dan vorig jaar) gecontroleerd. Naast het benchmarken op alle kenmerken wordt dan ook de definitieve Brief op Maat open gezet. Daarbij kun je zelf naast je eigen gegevens ook de gegevens van een vergelijkingsgroep zien. Deze vergelijkingsgroep is zelf nog aan te passsen. Zo is het mogelijk om verschillende Brieven op Maat te maken.

Nieuw dit jaar is dat in de grafische weergave bij het benchmarken naar keuze ook de gegevens van vorig jaar zichtbaar gemaakt kunnen worden.

Komende maandag krijgen alle deelnemers een mail op het moment dat de basisbenchmark daadwerkelijk opengezet wordt.

Han Bijker
Trefwoorden: basisbenchmark, brief, maat
Om te reageren dien je eerst in te loggen.

Heb je nog geen profiel? Registreer dan eerst om een nieuw profiel aan te maken.
Ik wil delen
Home
Corona
Over ons
Sociaal werk in beeld
Thema's
Voor leden
Onze leden in kaartLid wordenContact Inloggen
Ik wil delen:
Sluiten