Themaoverzicht

Bedrijfsvoering & Financiering

Arbeidszaken & Ondernemerschap

Een sterke branche vraagt om gezonde bedrijven met een goede bedrijfsvoering. Als brancheorganisatie draagt Sociaal Werk Nederland daaraan bij door onze leden te informeren over bijvoorbeeld financieringsbronnenen fiscaliteit. Speciale aandacht is er voor aanbesteden en de relatie met gemeenten (inkoopmodellen), want die relatie is cruciaal voor effectief sociaalwerk. We pleiten voor goede en heldere afspraken en werken samen met relevante partijen aan instrumenten om dit te bevorderen. Om organisaties financieel gezond te houden laten we financiële kengetallen ontwikkelen. Daarnaast stellen we adviezen op over hoe om te gaan met financiële uitdagingen, ontwikkelingen en tegenslagen.

Publicatie

AWVN-Handreiking organisatie en management in coronatijd

Handreiking organisatie en management in coronatijd
De impact van de coronacrisis op organisaties is groot. Iedere organisatie gaat er op zijn eigen wijze mee om. Mogelijk hebt u iets aan deze handreiking die is gemaakt voor crisismanagement. In de bijlage vindt u een toelichting van AWVN over de impact van de coronacrisis, een handreiking voor organisatie en management.

Details

Geplaatst op: 19 maart 2020
Geplaatst door:
Auteur: AWVN
Om te reageren dien je eerst in te loggen.

Heb je nog geen profiel? Registreer dan eerst om een nieuw profiel aan te maken.
Ik wil delen
Home
Corona
Over ons
Sociaal werk in beeld
Thema's
Voor leden
Onze leden in kaartLid wordenContact Inloggen
Ik wil delen:
Sluiten