Onze medewerkers

Alexandra Krop

jurist werkgeverszaken, krop@sociaalwerk.nl 030 7210723

Edwin Luttik

senior adviseur professionalisering en opleidingen, luttik@sociaalwerk.nl 030 7210734

Eline Kolijn

junior adviseur peuterproject, kolijn@sociaalwerk.nl, 06 46 66 71 06

Ernst Radius

senior adviseur wet werken naar vermogen, sociaal raadsliedenwerk, huiselijk geweld, peuterspeelzaalwerk en vve, radius@sociaalwerk.nl 030 7210728

Han Bijker

adviseur informatievoorziening, bijker@sociaalwerk.nl 030 7210741

Ilkay Buyuk

medewerker financiën en ledenbeheer, leden@sociaalwerk.nl en financien@sociaalwerk.nl T: 030 7210725

Inge Rook

jurist werkgeverszaken, rook@sociaalwerk.nl 030 7210723

Jacqueline Beekman

adviseur innovatie sociaal domein, beekman@sociaalwerk.nl, 06 22 78 45 60

Jennifer Elich

senior communicatieadviseur, elich@sociaalwerk.nl,  030 721 07 31

Lex Staal

directeur, staal@sociaalwerk.nl, 030 721 07 48

Lineke Lammen

bestuursassistent verenigingszaken, lammen@sociaalwerk.nl 030 7210720

Maaike Verheul

adviseur cao, verheul@sociaalwerk.nl 030 7210735

Marc van Gerdingen

adviseur bedrijfsvoering, bezuinigingen, marketing, vangerdingen@sociaalwerk.nl 030 7210744

Marcel Mathijssen

senior adviseur public affairs, senior beleidsmedewerker politieke lobby, overheveling jeugdzorg, sport, buurtwerk, brede school, mathijssen@sociaalwerk.nl 030 7210730

Marije van der Meij

adviseur kwaliteit, vandermeij@sociaalwerk.nl, 06 40174252

Nienke Kuyvenhoven

bestuurssecretaris, kuyvenhoven@sociaalwerk.nl 030 7210740

Sandra van Elten

jurist werkgeverszaken, vanelten@sociaalwerk.nl030 7210723

Sandra Wolfsen

assistent transitie en kwaliteit, wolfsen@sociaalwerk.nl 030 7210724

Marina Guldemond

Secretaresse, E: Guldemond@sociaalwerk.nl , T:030 7210722

Vivian van Gameren

assistent werkgeverszaken, vangameren@sociaalwerk.nl 030 7210723

Janina van der Zande

Online community manager, vanderzande@sociaalwerk.nl, T: 030 – 721 0 732

Jorrit Berenschot

Jurist werkgeverszaken kinderopvang, E: berenschot@sociaalwerk.nl, T: 030 - 721 0 746 

Home
Wie zijn we
Wat doen we
Actueel
Thema'sVraag & AntwoordPoll Inloggen
Ik wil delen:
Sluiten