Nieuwsbericht

Fit voor het leven met de collectieve zorgverzekering via Aon (onze mantelpartner)

23 november 2021 | 1 minuut lezen

Gezondheid staat steeds meer centraal. Een bewuste levensstijl kan bijdragen aan een gezonder leven. Daarom heeft onze verzekeringspartner Aon een collectief zorgaanbod voor onze leden ontwikkeld. In de aanvullende pakketten zitten extra vergoedingen voor bijvoorbeeld preventieve trainingen en ondersteunende apps voor werknemers. Ook de partner en overige gezinsleden kunnen hier gebruik van maken.

5% korting op de basisverzekering en tot zelfs 15% op aanvullende verzekeringen
Aon heeft ook dit jaar weer een aantrekkelijk aanbod voor onze leden. Kijk op www.aonverzekeringen.nl/zorg/SociaalWerkNederland om deze collectieve zorgverzekering te ontdekken. Uw werknemers kunnen hier hun premie berekenen en eenvoudig een verzekering afsluiten. Het is tot en met 31 december 2021 mogelijk om over te stappen.

Bijlagen

Lid wordenContact